Varik/Kunnas said MM-etapil Tšehhis esimeses sõidus kaheksanda koha

Kert Varik/Lari Kunnas said täna Tšehhis toiminud külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste avaetapil  esimeses sõidus kaheksanda koha.

Varik/Kunnas start ebaõnnetus täielikult, sõitu alustati 20 koha piirimailt, seejärel tõusti viiendaks ringiks juba 10 kohale. Edasi edenemine enam nii kiiresti ei läinud, 10. ringiks olid nad 8 kohal. Ülejäänud eessõitjatega klassivahe nii suur ei ole, et stardis ja selle järel tekkinud kaotust tagasi sõita ja nii tuli leppida 8. kohaga. Kvalifikatsioonis said Varik/Kunnas oma grupis kolmanda koha, vaata tulemusi siit: Varik/Kunnas olid Tšehhi etapi kvalifikatsioonis oma grupis kolmandad

Sõidu võitsid Marvin Vanluchene/Robbie Bax (Belgia/Holland), mehed asusid võistlejaterivi etteotsa kohe sõidu alguses. Esimesel ringil teisel kohal olnud Lukáš Černý/Bastien Chopin (Tšehhi/Prantsusmaa) lõpetasid sõidu neljandana, neist said mööda Julian Veldman/Ondřej Čermák (Holland/Tšehhi) ja Etienne Bax/Nicolas Musset (Holland/Prantsusmaa). Üks kõige põnevam võitluspaar olidki Veldman/Čermák ja Bax/Musset. Kuigi Bax sõitis päris pikalt Veldmani tagarattas siis möödasõidu kohta ei leitud ja viimastel ringidel lasi Bax väsimuse tõttu tempos järele.

Vaata ka Quadide Euroopa meistrivõistluste tulemusi: Saar võitis Quadide Euroopa meistrivõistluste Tšehhi etapi avasõidu

Homme sõidetakse külgvankrite ja quadide klassides veel kaks võistlussõitu, võistlus on jälgitav otseülekandena, live pilti hakatakse edastama juba algusega 11:50 kui kavas on tiimide esitlus, vaata ajakava ja kuidas otseülekannet jälgida siit: Külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste Tšehhi etapp on pea terves ulatuses otseülekandena jälgitav!