2022 külgvankrite ja quadide rahvuste krossi tulemused, pildid ja videod

Uudise foto: Fimsidecarcross.com

2022. aasta külgvankrite ja quadide Rahvuste motokrossi tulemused, pildid ja videod.

Eesti meeskond kooseisus Kert Varik/Lari Kunnas (nr 30), Gert Gordejev/Kaspars Stupelis (nr 29) ja Tanel Reesna ja Sten Niitsoo (nr 28) sai 2022. aasta külgvankrite Rahvuste motokrossil kolmanda koha!

Tulemused

külgvankrid, 1. sõit

  MeeskondRiik 
1.16Marvin Vanluchene/Robbie BaxBelgia29:15.611
2.26Stuart Brown/Josh ChamberlainSuurbritannia+ 00:04.352
3.1Etienne Bax/Ondřej ČermákHolland+ 00:07.411
4.4Marco Heinzer/Ruedi BetschartŠveits+ 00:13.967
5.2Gert Van Werven/Ben van den BogaartHolland+ 00:33.129
6.43Daniels Lielbardis/Konstantinas BeleckasLäti+ 00:43.171
7.10Killian Prunier/Evan PrunierPrantsusmaa+ 00:45.750
8.29Gert Gordejev/Kaspars StupelisEesti+ 00:54.275
9.44Mãris Rupeiks/Kaspars LiepinšLäti+ 01:03.190
10.34Gary Moulds/Lewis GrayUSA+ 01:06.889
11.38Benjamin Weiss/Patrick SchneiderAustria+ 01:15.153
12.25Dan Foden/Nathan CooperSuurbritannia+ 01:34.917
13.11Romaric Chanteloup/Simon VillainesPrantsusmaa+ 01:46.710
14.28Tanel Reesna/Sten NiitsooEesti+ 02:05.031
15.5Sven Buob/Marc BuobŠveits+ 1 ring
16.32Adrian Peter/Niki DebruyneSaksamaa+ 1 ring
17.31Marcel Faustmann/Oliver Sebastian LampSaksamaa+ 1 ring
18.13Federico Fiorini/Filippo FioriniItaalia+ 1 ring
19.41Liutauras Variakojis/Martinš AntonsLeedu+ 1 ring
20.20Jan Boukal/Radek VitoňTšehhi+ 1 ring
21.46Josef Peták/Václav HotovýTšehhi B+ 2 ringi
22.40Irmantas Seputis/Remigijus NamikisLeedu+ 2 ringi
23.37Franz Umgeher/Andreas RottensteinerAustria+ 2 ringi
24.23Jacob Jensen/Martin AndersenTaani+ 2 ringi
25.35Jonathan Wilson/Andrew RowanUSA+ 2 ringi
26.14Leonardo Regoli/Prantsusmaasco LivianiItaalia+ 2 ringi
27.22Tommy Mathiesen/Jan PetersenTaani+ 3 ringi
28.47Martin Žižlavský/Jan HanulíkTšehhi B+ 4 ringi
29.19Lukáš Černý/Bastien ChopinTšehhi+ 7 ringi
30.17Jason Van Daele/Eduard SoenensBelgia+ 12 ringi

külgvankrid, 2. sõit

  MeeskondRiik 
1.3Koen Hermans/Robbe De VeeneHolland30:51.046
2.30Kert Varik/Lari KunnasEesti+ 00:12.889
3.26Stuart Brown/Josh ChamberlainSuurbritannia+ 00:22.659
4.2Gert Van Werven/Ben van den BogaartHolland+ 00:32.313
5.29Gert Gordejev/Kaspars StupelisEesti+ 00:44.062
6.27Brett Wilkinson/Joe MillardSuurbritannia+ 00:57.618
7.44Mãris Rupeiks/Kaspars LiepinšLäti+ 01:07.746
8.12Thomas Hamard/Mathis HuponPrantsusmaa+ 01:09.857
9.17Jason Van Daele/Eduard SoenensBelgia+ 01:20.964
10.45Didzis Gorbenko/Rodolphe LebretonLäti+ 01:28.269
11.38Benjamin Weiss/Patrick SchneiderAustria+ 01:42.182
12.11Romaric Chanteloup/Simon VillainesPrantsusmaa+ 01:52.325
13.18Davy Sanders/Luc RostingtBelgia+ 01:56.835
14.21Jan Polívka/Miroslav ZatloukalTšehhi+ 1 ring
15.20Jan Boukal/Radek VitoňTšehhi+ 1 ring
16.36Neil Campbell/Ross GrahamUSA+ 1 ring
17.33Tobias Blank/Justin BlumeSaksamaa+ 1 ring
18.41Liutauras Variakojis/Martinš AntonsLeedu+ 1 ring
19.6Mike Bollinger/Martin BetschartŠveits+ 1 ring
20.47Martin Žižlavský/Jan HanulíkTšehhi B+ 1 ring
21.48Martin Králíček/Pavel BoukalTšehhi B+ 1 ring
22.42Jonas Pirtinas/Viktorija VareikaitéLeedu+ 1 ring
23.39Anton Wanger/Ralf SchimpelAustria+ 2 ringi
24.14Leonardo Regoli/Prantsusmaasco LivianiItaalia+ 2 ringi
25.23Jacob Jensen/Martin AndersenTaani+ 2 ringi
26.24Henrik Olsen/Mikkel BeyerTaani+ 3 ringi
27.35Jonathan Wilson/Andrew RowanUSA+ 3 ringi
28.5Sven BuobMarc Buob/Šveits+ 16 ringi
29.15Ivo Lasagna/Ivan LasagnaItaalia+ 16 ringi
30.32Adrian Peter/Niki DebruyneSaksamaa+ 16 ringi

külgvankrid, 3. sõit

  MeeskondRiik 
1.1Etienne Bax/Ondřej ČermákHolland29:11.436
2.16Marvin Vanluchene/Robbie BaxBelgia+ 00:09.844
3.30Kert Varik/Lari KunnasEesti+ 00:12.661
4.3Koen Hermans/Robbe De VeeneHolland+ 00:32.152
5.43Daniels Lielbardis/Konstantinas BeleckasLäti+ 00:53.642
6.4Marco Heinzer/Ruedi BetschartŠveits+ 00:56.676
7.27Brett Wilkinson/Joe MillardSuurbritannia+ 00:57.905
8.18Davy Sanders/Luc RostingtBelgia+ 01:07.911
9.10Killian Prunier/Evan PrunierPrantsusmaa+ 01:15.966
10.45Didzis Gorbenko/Rodolphe LebretonLäti+ 01:26.754
11.25Dan Foden/Nathan CooperSuurbritannia+ 01:31.483
12.19Lukáš Černý/Bastien ChopinTšehhi+ 01:33.566
13.12Thomas Hamard/Mathis HuponPrantsusmaa+ 01:47.203
14.33Tobias Blank/Justin BlumeSaksamaa+ 1 ring
15.21Jan Polívka/Miroslav ZatloukalTšehhi+ 1 ring
16.28Tanel Reesna/Sten NiitsooEesti+ 1 ring
17.31Marcel Faustmann/Oliver Sebastian LampSaksamaa+ 1 ring
18.6Mike Bollinger/Martin BetschartŠveits+ 1 ring
19.13Federico Fiorini/Filippo FioriniItaalia+ 1 ring
20.48Martin Králíček/Pavel BoukalTšehhi B+ 1 ring
21.22Tommy Mathiesen/Jan PetersenTaani+ 1 ring
22.42Jonas Pirtinas/Viktorija VareikaitéLeedu+ 1 ring
23.39Anton Wanger/Ralf SchimpelAustria+ 2 ringi
24.36Neil Campbell/Ross GrahamUSA+ 2 ringi
25.40Irmantas Seputis/Remigijus NamikisLeedu+ 2 ringi
26.46Josef Peták/Václav HotovýTšehhi B+ 2 ringi
27.24Henrik Olsen/Mikkel BeyerTaani+ 3 ringi
28.37Franz Umgeher/Andreas RottensteinerAustria+ 3 ringi
29.34Gary Moulds/Lewis GrayUSA+ 9 ringi
30.15Ivo Lasagna/Ivan LasagnaItaalia+ 15 ringi

Kokkuvõte

 RiikA + BB + CA + CPunktid
1.Holland35141413
2.Suurbritannia2123671129
3.Eesti8142531632
4.Belgia1309132833
5.Läti6971051037
6.Prantsusmaa71381291349
7.Šveits41519-61862
8.Tšehhi20291415121576
9.Saksamaa16171728141781
10.Austria11231123232891
11.Iirimaa102516272429102
12.Leedu192218222225103
13.Tšehhi B212820212026108
14.Itaalia1826242919-116
15.Taani242725262127123

Pildid

Videod

Emotsioonivideo sõitudest:

Külgvankrite 3. sõidu start:

Auhinnatseremoonia:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga