2022 Lange külgvankrite MM-etapi laupäevased tulemused, pildid ja videod

2022 külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste Lange etapi laupäevased tulemused, pildid ja videod. Etapi info leitav siit: Lange külgvankrite motokrossi 2022 MM-etapi info

Pühapäevased sõitude tulemused siin: Külgvankrite motokrossi Lange MM-etapi sõitude tulemused, pildid ja videod

Tulemused

Vabatreeningud, grupp A

1.31Veldman Julian/Janssens Glenn+ 0.0001:49.762
2.82Bax Etienne/Cermak Ondrej+ 1.1941:50.956
3.2Vanluchene Marvin/Bax Robbie+ 1.9091:51.671
4.93Heinzer Marco/Betschart Ruedi+ 6.8131:56.575
5.92Foden Dan/Cooper Nathan+ 9.7171:59.479
6.99Van De Lagemaat Thom/De Veene Robbe+ 10.7982:00.560
7.418Wijers Stephan/Van Der Putten Jorrit+ 14.9772:04.739
8.123Van Der Veldt Stacy/Van Der Veldt Alex+ 16.4502:06.212
9.20Peter Adrian/Debruyne Niki+ 16.8282:06.590
10.43Põldsaar Argo/Eier Teet+ 17.5202:07.282

Vabatreeningud, grupp B

1.5Varik Kert/Kunnas Lari+ 0.0001:50.780
2.11Van Werven Gert/Van Den Bogaart Ben+ 0.3481:51.128
3.151Gordejev Gert/Stupelis Kaspars+ 3.6411:54.421
4.9Sanders Davy/Rostingt Luc+ 3.7351:54.515
5.199Wilkinson Brett/Millard Joe+ 4.9061:55.686
6.34Reesna Tanel/Niitsoo Sten+ 6.8371:57.617
7.54Karing Ülar/Lamp Oliver Sebastian+ 10.6232:01.403
8.7Keuben Justin/Beleckas Kostas+ 13.2492:04.029
9.999Variakojis Liutauras/Antons Martins+ 14.2182:04.998

Ajatreening, grupp A

1.2Vanluchene Marvin/Bax Robbie+ 0.0001:46.655
2.31Veldman Julian/Janssens Glenn+ 0.3741:47.029
3.82Bax Etienne/Cermak Ondrej+ 0.6591:47.314
4.99Van De Lagemaat Thom/De Veene Robbe+ 6.7301:53.385
5.93Heinzer Marco/Betschart Ruedi+ 7.6291:54.284
6.92Foden Dan/Cooper Nathan+ 8.6921:55.347
7.418Wijers Stephan/Van Der Putten Jorrit+ 9.9801:56.635
8.20Peter Adrian/Debruyne Niki+ 12.9311:59.586
9.123Van Der Veldt Stacy/Van Der Veldt Alex+ 15.4782:02.133
10.43Põldsaar Argo/Eier Teet+ 17.3492:04.004

Ajatreening, grupp B

1.5Varik Kert/Kunnas Lari+ 0.0001:48.329
2.11Van Werven Gert/Van Den Bogaart Ben+ 1.2641:49.593
3.9Sanders Davy/Rostingt Luc+ 2.5211:50.850
4.151Gordejev Gert/Stupelis Kaspars+ 4.5151:52.844
5.199Wilkinson Brett/Millard Joe+ 6.5211:54.850
6.34Reesna Tanel/Niitsoo Sten+ 6.7821:55.111
7.54Karing Ülar/Lamp Oliver Sebastian+ 9.5211:57.850
8.999Variakojis Liutauras/Antons Martins+ 13.5562:01.885
9.7Keuben Justin/Beleckas Kostas+ 1:15.9103:04.239

Kvalifikatsioon, grupp A

1.82Bax Etienne/Cermak Ondrej24:42.287
2.2Vanluchene Marvin/Bax Robbie+ 21.442
3.92Foden Dan/Cooper Nathan+ 1:25.859
4.418Wijers Stephan/Van Der Putten Jorrit+ 1:30.302
5.99Van De Lagemaat Thom/De Veene Robbe+ 1:32.285
6.93Heinzer Marco/Betschart Ruedi+ 1:34.728
7.20Peter Adrian/Debruyne Niki+ 1 ring
8.123Van Der Veldt Stacy/Van Der Veldt Alex+ 1 ring
9.43Põldsaar Argo/Eier Teet+ 1 ring
10.31Veldman Julian/Janssens Glenn+ 12 ringi

Kvalifikatsioon, grupp B

1.5Varik Kert/Kunnas Lari25:54.331
2.11Van Werven Gert/Van Den Bogaart Ben+ 20.188
3.9Sanders Davy/Rostingt Luc+ 27.400
4199Wilkinson Brett/Millard Joe+ 29.988
5.151Gordejev Gert/Stupelis Kaspars+ 32.636
6.54Karing Ülar/Lamp Oliver Sebastian+ 1:59.062
734Reesna Tanel/Niitsoo Sten+ 1 ring
8.999Variakojis Liutauras/Antons Martins+ 3 ringi
9.7Keuben Justin/Beleckas Kostas+ 12 ringi

Videod

Kvalifikatsioonide videokokkuvõte:

B-grupi kvalifikatsiooni ülevaade:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.