2022 Läti motokrossi Spelpe etapi tulemused, pildid ja videod

2022 Läti motokrossi meistrivõistluste Spelpe etapi tulemused, pildid ja videod.

Külgvankrite masinaklassis olid stardipuu taga MM-sarja liidrid Kert Varik/Lari Kunnas (nr 5) ning noored lätlased Daniels ja Bruno Lielbardis. Viimastel õnnestuski tänu teise sõidu võidule etapivõit võtta. Esimese sõidu võitsid Varik/Kunnas.

Tulemused

Külgvankrite kvalifikatsioon

 NrMeeskondKaotusAeg
1.5Kert Varik/Lari Kunnas0.0001:54.269
2.101Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis+ 0.1721:54.441
3.22Janis Jegorovs/Peteris Jegorovs+ 3.3901:57.659
4.999Liutauras Variakojis/Martins Antons+ 5.0821:59.351
5.19Markuss Aunins/Lotars Aleksejevs+ 5.5291:59.798
6.34Reesna Tanel/Niitso Sten+ 6.4042:00.673
7.27Tomas Baltusis/Tadas Natka+ 6.8372:01.106
8.123Roberts Liepa/Helvijs Brants+ 12.2652:06.534
9.85Maarek Kore/Markkus Kore+ 13.3982:07.667
10.333Irmantas Seputis/Remigijus Namikis+ 14.1252:08.394
11.113Janis Sedlenieks/Girts Indrijaitis+ 16.1382:10.407
12.95Raigo Klemm/Kristo Aasma+ 16.3012:10.570
13.15Sven Pintsuk/Riin Pall+ 16.4182:10.687
14.44Darius Sabockis/Evaldas Valma+ 16.6572:10.926
15.261Asko Saadi/Kaspars Krievs+ 16.7312:11.000
16.94Jonas Pirtinas/Viktorija Vareikaite+ 16.9292:11.198
17.13Algimantas Urbonas/Arnas Puodziunas+ 19.7682:14.037
18.75Diana Pruks/Tom Kuusmaa+ 21.0992:15.368
19.56Ivo Kutt/Ralf Kutt+ 21.6072:15.876
20.424Kristo Oja/Sander Roosileht+ 21.9682:16.237
21.551Algimantas Spundzevicius/Domantas Spundzevicius+ 23.5842:17.853
22.30Gatis Tabuns/Edgars Skinderskis+ 25.7162:19.985
23.55Didzis Traumanis/Sandis Priednieks+ 27.2142:21.483
24.710Ainars Lielbardis/Gundars Ispeteris+ 27.9542:22.223
25.68Kristjan Lomp/Ennart Kunglamae+ 35.7192:29.988
26.54Sandijs Gutmanis/Janis Cepurnieks+ 41.0492:35.318

Külgvankrite 1. sõit

 NrMeeskondAegParim ring
1.5Kert Varik/Lari Kunnas20:02.7921:56.632
2.101Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis+ 22.0891:56.760
3.22Janis Jegorovs/Peteris Jegorovs+ 29.0511:58.782
4.34Reesna Tanel/Niitso Sten+ 43.8702:00.568
5.999Liutauras Variakojis/Martins Antons+ 1:19.7252:02.823
6.123Roberts Liepa/Helvijs Brants+ 1 ring2:11.967
7.333Irmantas Seputis/Remigijus Namikis+ 1 ring2:12.509
8.44Darius Sabockis/Evaldas Valma+ 1 ring2:12.654
9.113Janis Sedlenieks/Girts Indrijaitis+ 1 ring2:13.832
10.85Maarek Kore/Markkus Kore+ 1 ring2:11.055
11.94Jonas Pirtinas/Viktorija Vareikaite+ 1 ring2:12.535
12.95Raigo Klemm/Kristo Aasma+ 1 ring2:16.081
13.261Asko Saadi/Kaspars Krievs+ 1 ring2:11.793
14.13Algimantas Urbonas/Arnas Puodziunas+ 1 ring2:17.897
15.30Gatis Tabuns/Edgars Skinderskis+ 1 ring2:18.093
16.56Ivo Kutt/Ralf Kutt+ 1 ring2:16.819
17.551Algimantas Spundzevicius/Domantas Spundzevicius+ 1 ring2:19.324
18.424Kristo Oja/Sander Roosileht+ 1 ring2:19.279
19.710Ainars Lielbardis/Gundars Ispeteris+ 1 ring2:24.282
20.55Didzis Traumanis/Sandis Priednieks+ 2 ringi2:25.686
21.75Diana Pruks/Tom Kuusmaa+ 2 ringi2:25.891
22.68Kristjan Lomp/Ennart Kunglamae+ 2 ringi2:24.330
23.27Tomas Baltusis/Tadas Natka+ 3 ringi2:05.203
24.54Sandijs Gutmanis/Janis Cepurnieks+ 8 ringi2:31.591
-.15Sven Pintsuk/Riin Pall+ 9 ringi0.000
-.19Markuss Aunins/Lotars Aleksejevs+ 10 ringi0.000

Külgvankrite 2. sõit

 NrMeeskondAegParim ring
1.101Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis19:43.0621:55.503
2.5Kert Varik/Lari Kunnas+ 8.4761:55.038
3.22Janis Jegorovs/Peteris Jegorovs+ 1:15.0442:01.009
4.999Liutauras Variakojis/Martins Antons+ 1 ring2:06.815
5.333Irmantas Seputis/Remigijus Namikis+ 1 ring2:13.224
6.261Asko Saadi/Kaspars Krievs+ 1 ring2:10.913
7.34Reesna Tanel/Niitso Sten+ 1 ring2:01.508
8.85Maarek Kore/Markkus Kore+ 1 ring2:12.494
9.123Roberts Liepa/Helvijs Brants+ 1 ring2:12.593
10.113Janis Sedlenieks/Girts Indrijaitis+ 1 ring2:16.134
11.44Darius Sabockis/Evaldas Valma+ 1 ring2:16.091
12.94Jonas Pirtinas/Viktorija Vareikaite+ 1 ring2:16.775
13.15Sven Pintsuk/Riin Pall+ 1 ring2:17.831
14.30Gatis Tabuns/Edgars Skinderskis+ 1 ring2:21.197
15.75Diana Pruks/Tom Kuusmaa+ 1 ring2:19.157
16.13Algimantas Urbonas/Arnas Puodziunas+ 1 ring2:22.705
17.95Raigo Klemm/Kristo Aasma+ 2 ringi2:21.254
18.551Algimantas Spundzevicius/Domantas Spundzevicius+ 2 ringi2:24.464
19.710Ainars Lielbardis/Gundars Ispeteris+ 2 ringi2:26.768
20.55Didzis Traumanis/Sandis Priednieks+ 2 ringi2:27.082
21.68Kristjan Lomp/Ennart Kunglamae+ 2 ringi2:29.161
22.56Ivo Kutt/Ralf Kutt+ 2 ringi2:22.445
23.424Kristo Oja/Sander Roosileht+ 3 ringi2:22.660
24.19Markuss Aunins/Lotars Aleksejevs+ 4 ringi2:12.433
-.27Tomas Baltusis/Tadas Natka0.0000.000
-.54Sandijs Gutmanis/Janis Cepurnieks0.0000.000

Kõik tulemused

Videod

Kvalifikatsiooni eel:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.