Gordejev/Stupelis teenisid teist nädalavahetust järjest Leedust võidu

Eesti-Läti külgvankrite motokrossi duo Gert Gordejev/Kaspars Stupelis teenisid teist nädalavahetust järjest Leedust võidu, eelmisel nädalavahetusel võideti Leedu motokrossi meistrivõistluste esimene etapp Pakruojis (vaata ka: Leedu motokrossi meistrivõistluste 2021 aasta 1. etapi, Pakruojis tulemused), seekord oldi kiiremad Moto-Roki Taurė (Moto-Roki Cup) nimelisel võistlusel Rokiškis. Kuigi meistrivõistlusi võiks taseme võrra pidada tugevamaks siis seekordsel mõõduvõtul oli startijaid isegi rohkem, kaasa arvatud eelmise korra tugevamad vastased.

Tulemused

Kvalifikatsioon

1.151Gert Gordojev/Kaspars Stupelis2:05.799
2.999Liutauras Variakojis/Rytis Kišūnas2:06.039
3.150Mantas Kišūnas/Steponas Kriaučiūnas2:07.692
4.82Daniels Lielbardis/Arno Peever2:13.769
5.1Tomas Baltušis/Tadas Natka2:14.172
6.333Irmantas Šeputis/Remigijus Namikis2:24.381
7.69Žygimantas Vaisiūnas/Dovydas Ausiejus2:28.363
8.13Algimantas Urbonas/Airidas Vaičiūnas2:29.185
9.100Paulius Tendzegolskis/Andrius Grėblikas2:30.172
10.44Darius Sabockis/Evaldas Valma2:30.990
11.94Jonas Pirtinas/Viktorija Vareikaitė2:31.147
12.35Gedas Brazauskas/Tomas Ausiejus2:37.060
13.400Mantas Žalnieriūnas/Rokas Žalneriūnas2:38.802
14.55Algimantas Spundzevičius/Domantas Spundzevičius2:40.279
15.51Linas Vaitkūnas/Karolis Simonavičius2:57.489

1. sõit

1.151Gert Gordojev/Kaspars Stupelis21:32.242
2.999Liutauras Variakojis/Rytis Kišūnas+ 39.886
3.82Daniels Lielbardis/Arno Peever+ 49.060
4.150Mantas Kišūnas/Steponas Kriaučiūnas+ 1:05.366
5.1Tomas Baltušis/Tadas Natka+ 1:10.639
6.333Irmantas Šeputis/Remigijus Namikis+ 1 ring
7.69Žygimantas Vaisiūnas/Dovydas Ausiejus+ 1 ring
8.94Jonas Pirtinas/Viktorija Vareikaitė+ 1 ring
9.100Paulius Tendzegolskis/Andrius Grėblikas+ 1 ring
10.55Algimantas Spundzevičius/Domantas Spundzevičius+ 2 ringi
11.400Mantas Žalnieriūnas/Rokas Žalneriūnas+ 2 ringi
12.13Algimantas Urbonas/Airidas Vaičiūnas+ 2 ringi
13.44Darius Sabockis/Evaldas Valma+ 2 ringi
14.51Linas Vaitkūnas/Karolis Simonavičius+ 2 ringi
15.35Gedas Brazauskas/Tomas Ausiejus+ 7 ringi

2. sõit

1.151Gert Gordojev/Kaspars Stupelis21:23.313
2.999Liutauras Variakojis/Rytis Kišūnas+ 33.023
3.1Tomas Baltušis/Tadas Natka+ 1:12.546
4.82Daniels Lielbardis/Arno Peever+ 1:49.120
5.150Mantas Kišūnas/Steponas Kriaučiūnas+ 1 ring
6.333Irmantas Šeputis/Remigijus Namikis+ 1 ring
7.69Žygimantas Vaisiūnas/Dovydas Ausiejus+ 1 ring
8.94Jonas Pirtinas/Viktorija Vareikaitė+ 1 ring
9.13Algimantas Urbonas/Airidas Vaičiūnas+ 1 ring
10.55Algimantas Spundzevičius/Domantas Spundzevičius+ 2 ringi
11.100Paulius Tendzegolskis/Andrius Grėblikas+ 2 ringi
12.51Linas Vaitkūnas/Karolis Simonavičius+ 2 ringi
13.44Darius Sabockis/Evaldas Valma+ 9 ringi
14.400Mantas Žalnieriūnas/Rokas Žalneriūnas+ 4 ringi
15.35Gedas Brazauskas/Tomas Ausiejus-

Kõik tulemused

Videod

1. start:

2. start:

Pildid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.