Külgvankrite MM, Kramolin, Tšehhi – kvalifikatsioon

sidecar-motocross-oss-2016-coverFAIZAYXK Külgvankrite MM, Kramolin, Tšehhi - kvalifikatsioonKülgvankrite MM teine etapp sõidetakse sellel nädalavahetusel, Tšehhis, Kramolin-is. Eile toimus kvalifikatsioon ning osa olid võtmas ka kolm Eesti korvipaari – Kert Varik/Maarek Miil (WSP/KTM), Gert Gordejev/Keit Kivaste (WSP/Zabel) ja Markus Normak/Karl Albert Kasesalu (WSP/Zabel).

Külgvankrite MM, Kramolin, Tšehhi – kvalifikatsioon

Kvalfikatsioon on jagatud kaheks sõiduks, A ja B sõiduks ning mõlemast sõidust pääsevad otse edasi 12 kiireimat paari, pluss veel nö. lohutussõidu 6 kiireimat.

A-sõidu tulemused:

1.3Jan Hendrickx (Belgia)/Ben van den Bogaart (Holland)WSP Husqvarna-
2.7Marvin Vanluchene (Belgia)/Haralds Kurpnieks (Eesti)VMC Zabel+ 05.270
3.5Stuart Brown (Suurbritannia)/Josh Chamberlain (Suurbritannia)WSP Zabel+ 07.552
4.17Tomas Cermak (Tšehhi)/Ondrej Cermak (Tšehhi)WSP Mega+ 28.732
5.12Brett Wilkinson (Suurbritannia)/Steve Kirwin (Suurbritannia)WSP Zabel+ 44.568
6.14Ben Adriaenssen (Belgia)/Lauris Daiders (Läti)WSP AMS+ 46.343
7.28Tomas Vejchoda (Tšehhi)/Jakub Vejchoda (Tšehhi)WSP Zabel+ 1:05.731
8.133Lukas Pudlo (Tšehhi)/Vaclav Hotovy (Tšehhi)VMC Zabel+ 1:08.723
9.24Jan Visscher (Holland)/Jeroen Visscher (Holland)VMC Zabel+ 1:14.866
10.41Kevin Battaglia (Šveits)/Philipp Furrer (Šveits)VMC KTM+ 1:16.923
11.271Arne Dierckens (Belgia)/Kenny Boxtaele (Belgia)VMC Zabel+ 1:22.205
12.10Gert van Werven (Holland)/Siebe van der Putten (Holland)WSP TM+ 1:28.152
13.282Pavel Hroch (Tšehhi)/Martin Hroch (Tšehhi)VMC Zabel+ 1:40.857
14.15Andreas Clohse (Belgia)/Christian Verhagen (Holland)WSP Zabel+ 1 ring
15.155Jaroslav Pokorny (Tšehhi)/Jiri Ures (Tšehhi)MEFO Zabel+ 1 ring
16.501Martin Kralijek (Tšehhi)/Lukas Vybiral (Tšehhi)VMC+ 1 ring
17.128Christof van der Veken (Belgia)/Thomas SmeuninxVMC Zabel+ 1 ring
18.40Robert Diblik (Tšehhi)/Michal Gabor (Tšehhi)WSP Mega+ 4 ringi
19.93Marco Heinzer (Šveits)/Ruedi Betchart (Šveits)WHT KTM+ 5 ringi
20.69Nick Uhlig (Saksamaa)/Philipp Oettle (Saksamaa)VMC Zabel+ 7 ringi
21.87Larris Hendrickx (Belgia)/Levi Vaes (Belgia)WSP Zabel+ 8 ringi
22.76Hotmar Pozzi (Itaalia)/Marco Ceresa (Itaalia)WSP Husqvarna+ 10 ringi
23.117Steven Deprez (Belgia)/Bjron Serpetiers (Belgia)WSP Kawasak+ 10 ringi
24.32Igor Rodionov (Venemaa)/Arturs Linters (Läti)WSP Zabel+ 13 ringi
25.54Marcus Normak (Eesti)/Karl Albert Kasesalu (Eesti)WSP Zabel+ 13 ringi
26.199Jan Boukal (Tšehhi)/Pavel Boukal (Tšehhi)WSP Zabel-

B-sõidu tulemused:

1.2Valentin Giraud (Prantsusmaa)/Nicolas Musset (Prantsusmaa)WHT KTM-
2.111Daniel Willemsen (Holland)/Peter Beunk (Holland)WSP Zabel+ 29.650
3.23Kristof Santermans (Belgia)/Elvijs Mucenieks (Läti)WSP Zabel+ 47.180
4.82Etienne Bax (Holland)/Robbie Bax (Holland)WSP Yamaha+ 50.190
5.6Koen Hermans (Holland)/Kenny van Gaalen (Holland)WHT Zabel+ 59.540
6.8Andy Bürgler (Šveits)/Martin Betschart (Šveits)WSP KTM+ 1:08.110
7.19Davy Sanders (Belgia)/Roy Bijenhof (Holland)WSP Zabel+ 1:15.960
8.444Nick Jarvis (Suurbritannia)/Christian Nilsson (Rootsi)WSP Husqvarna+ 1:16.530
9.42Christophe Cuche (Šveits)/Cuche Maxime (Šveits)VMC KTM+ 1:28.170
10.21Lukas Cerny (Tšehhi)/Radek Musil (Tšehhi)WSP Jawa+ 1:28.890
11.37Tobias Blank (Saksamaa)/Michael Klooz (Saksamaa)VMC Zabel+ 1:51.410
12.27Gert Gordejev (Eesti)/Keit Kivaste (Eesti)WSP Zabel+ 1 ring
13.56Remo Inderbitzen (Šveits)/Stefan Forster (Saksamaa)VMC KTM+ 1 ring
14.18Kert Varik (Eesti)/Maarek Mill (Eesti)WSP KTM+ 1 ring
15.100Silvio Senz (Saksamaa)/Stefan Nicke (Saksamaa)VMC Zabel+ 1 ring
16.52Martin Vratny (Tšehhi)/Radek Viton (Tšehhi)WSP MEFO+ 1 ring
17.911Adrian Peter (Saksamaa)/Andy Schlinnertz (Belgia)WSP Zabel+ 1 ring
18.55Markus Prokesch (Saksamaa)/Philipp Hildebrand (Saksamaa)VMC Zabel+ 1 ring
19.121Sebastian Engelbrecht (Saksamaa)/Andreas Hegewald (Saksamaa)WHT KTM+ 2 ringi
20.11Jason Vandaele (Belgia)/Tim Smeuninx (Belgia)WHT Husqvarna+ 3 ringi
21.58Joachim Reimann (Saksamaa)/Philipp Reimann (Saksamaa)WSP Zabel+ 9 ringi
22.132Zeno Compalati (Itaalia)/Matteo Piana (Itaalia)WSP Zabel+ 11 ringi
23.25Riku Kunnas (Soome)/Lari Kunnas (Soome)WSP Husqvarna+ 14 ringi
24.86Marcel Faustmann (Saksamaa)/Andres Haller (Prantsusmaa)VMC Zabel+ 14 ringi
25.338Stan Goeyvaerts (Belgia)/Nick Maas (Holland)VMC Zabel+ 14 ringi

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.