Külgvankrite MM, Oss, Holland, 2. sõit

Külgvankrite MM, Oss, Holland, 2. sõitHollandis, Oss-is peetava külgvankrite mootokrossi maailmameistrivõistluste esimese etapi teise sõiduvõidu võttis samuti nagu ka esimese Ben Adriaenssen/Lauris Daiders.

Eesti korvipaar Kert Varik/Maarek Miil lõpetas 2. sõidu 19. kohaga.

2. sõidu tulemuseD

1.14Ben Adriaenssen (Belgia)/Lauris Daiders (Läti)WSP/Husqvarna-
2.111Daniel Willemsen (Holland)/Peter Beunk (Holland)WSP/Zabel+ 12.586
3.5Stuart Brown (Suurbritannia)/Josh Chamberlain (Suurbritannia)WSP/Zabel+ 49.231
4.11Jason Vandaele (Belgia)/Tim Smeuninx (Belgia)WHT/Husqvarna+ 58.371
5.3Jan Hendrickx (Belgia)/Ben van den Bogaart (Holland)WSP/Husqvarna+ 1:16.095
6.7Marvin Vanluchene (Belgia)/Haralds Kurpnieks (Eesti)VMC/Zabel+ 1:22.996
7.6Koen Hermans (Holland)/Kenny van Gaalen (Holland)WHT/Zabel+ 1:25.335
8.17Tomas Cermak (Tšehhi)/Ondrej Cermak (Tšehhi)WSP/Mega+ 1:27.872
9.82Etienne Bax (Holland)/Robbie Bax (Holland)WSP/Yamaha+ 2:17.2962
10.10Gert van Werven (Holland)/Siebe van der Putten (Holland)Moto-B/TM+ 1 ring
11.19Davy Sanders (Belgia)/Roy Bijenhof (Holland)WSP/Zabel+ 1 ring
12.15Andreas Clohse (Belgia)/Christian Verhagen (Holland)WSP/Zabel+ 1 ring
13.444Nick Jarvis (Suurbritannia)/Christian Nilsson (Rootsi)WSP/Husqvarna+ 1 ring
14.112Frank Mulders (Holland)/Joey van der Venne (Holland)WSP/Zabel+ 1 ring
15.46Carlo van Duijnhoven (Holland)/Bart Sloot (Holland)VMC/Zabel+ 1 ring
16.555Julian Veldman (Holland)/Jorrit van der Putten (Holland)Husqvarna+ 1 ring
17.23Kristof Santermans (Belgia)/Elvijs Mucenieks (Läti)WSP/Zabel+ 1 ring
18.338Stan Goeyvaerts (Belgia)/Nick Maas (Holland)VMC/Zabel+ 1 ring
19.18Kert Varik (Eesti)/Maarek Miil (Eesti)WSP/KTM+ 1 ring
20.24Jan Visscher (Holland)/Jeroen Visscher (Holland)VMC/Zabel+ 1 ring
21.22Benjamin Weiss (Austria)/Patrick Schneider (Austria)VMC/Zabel+ 1 ring
22.42Christophe Cuche (Šveits)/Cuche Maxime (Šveits)VMC/KTM+ 1 ring
23.100Silvio Senz (Saksamaa)/Stefan Nicke (Saksamaa)VMC/Zabel+ 1 ring
24.8Andy Bürgler (Šveits)/Martin Betschart (Šveits)WSP/KTM+ 2 ringi
25.271Arne Dierckens (Belgia)/Kenny Boxtaele (Belgia)VMC/Zabel+ 2 ringi
26.37Tobias Blank (Saksamaa)/Michael Klooz (Saksamaa)VMC/Zabel+ 2 ringi
27.2Valentin Giraud (Prantsusmaa)/Nicolas Musset (Prantsusmaa)WHT/KTM+ 8 ringi
28.12Brett Wilkinson (Suurbritannia)/Steve Kirwin (Suurbritannia)WSP/Zabel+ 8 ringi
29.21Lukas Cerny (Tšehhi)/Radek Musil (Tšehhi)WSP/Jawa+ 8 ringi
30.32Igor Rodionov (Venemaa)/Arturs Linters (Läti)WSP/Zabel+ 9 ringi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.