Külgvankrite motokrossi Tšehhi, Loketi MM etapi info

Külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste 2022. aasta teine etapp sõidetakse Tšehhis, Loketis. Samas sõidetakse ka Quadide euroopa meistrivõistluste teine etapp.

Uuendus

Tulemused vaadatavad siit: laupäevased kvalifikatsioonid

Ajakava

Laupäev, 21. mai 2022

Aeg
11:00 – 11:30Vabatreening, grupp A
11:40 – 12:10Vabatreening, grupp B
13:00 – 13:30Ajasõit, grupp A
14:00 – 14:30Ajasõit, grupp B
15:45 – 16:30Kvalifikatsioon, grupp A
16:45 – 17:30Kvalifikatsioon, grupp B
18:30 – 19:00Lohutussõit

Pühapäev, 22. mai 2022

Aeg
14:00 – 15:001. sõit
16:45 – 17:452. sõit
18:00 – 18:30Auhinnatseremoonia

Otseülekanded

Sarnaselt esimesele etapile kantakse enamus programmist üle otseülekandena. Kommentaarid on inglise keeles ja otseülekanne on nagu tavapäraselt tasuline.

Otseülekande tavahind on 13.90EUR, pikaaegsed kasutajad saavad sooduskoodiga GPLOKET2022 soodustust 20%. Järelvaadatava paketi hind mida saab vaadata pärast etapi lõppu on 6EUR.

Kaks esimest külgvankrite ajatreeningut ning quadide ajasõit on ka tasuta jälgitavad sotsiaalmeedias ja Youtubes + ka siin lehel.

Vaata lives: Fimsidecarcross Inplayer

Otseülekannete ajakava

Laupäev, 21. mai 2022

Aeg
13:00 – 13:40Külgvankrite ajasõit, grupp A
14:00 – 14:40Külgvankrite ajasõit, grupp B
14:45 – 15:20Quadide kvalifikatsioon
15:45 – 16:30Külgvankrite kvalifikatsioon, grupp A
16:45 – 17:30Külgvankrite kvalifikatsioon, grupp B
17:40 – 18:30Quadide 1. sõit
18:40 – 19:10Külgvankrite lohutussõit

Pühapäev, 22. mai 2022

Aeg
11:50 – 12:15Tiimide tutvustus ja autogrammide jagamine
12:30 – 13:15Quadide 2. sõit
14:00 – 14:55Külgvankrite 1. sõit
15:00 – 15:40Quadide 3. sõit
16:45 – 17:40Külgvankrite 2. sõit
17:45 – 18:10Auhinnatseremoonia

Stardinimekiri

2.Vanluchene Marvin/Bax RobbieBEL/NEDWSP ZABEL
3.Hermans Koen/Musset NicolasNED/FRAWSP AMS
5.Varik Kert/Kunnas LariEST/FINWSP AMS
7.Keuben Justin/Rietman DionNED/NEDVMC ZABEL
9.Sanders Davy/Rostingt LucBEL/FRAWSP ZABEL
11.Van Werven Gert/van den Bogaart BenNED/NEDWSP TM
13.Hodges Michael/Wilkinson JackGBR/GBRWSP ZABEL
17.Prümmer Tim/Steegmans JarnoGER/BELVMC KTM
19.Wisselink Sven/Tourbier AlexandreNED/FRAWSP ZABEL
20.Peter Adrian/Debruyne NikiGER/BELWSP ZABEL
23.Reimann Joachim/Betschart MartinGER/SUIVMC ZABEL
26.Boukal Jan/Vitoň RadekCZE/CZEVMC ZABEL
31.Veldman Julian/Janssens GlennNED/BELWSP MEGA
34.Reesna Tanel/Markus LinaEST/ESTWSP ZABEL
40.Chanteloup Romaric/Chanteloup JosselynFRA/FRAWSP ZABEL
41.Hofmann Fabian/Strauss MariusSUI/SUIVMC ZABEL
48.Vejchoda Tomas/Vejchoda JakubCZE/CZEWSP KTM
72.Mulders Frank/van de Wiel AivarNED/NEDWSP ZABEL
75.Leferink Tim/Beleckas KonstantinasNED/LTUVMC ZABEL
82.Bax Etienne/Cermak OndrejNED/CZEWSP HUSQVARNA
88.Žižlavský Martin/Hanulík JanCZE/CZEWSP MEGA
91.Weiss Benjamin/Schneider PatrickAUT/AUTVMC ZABEL
92.Foden Dan/Cooper NathanGBR/GBRWSP ZABEL
93.Heinzer Marco/Betschart RuediSUI/SUIVMC KTM
94.Prunier Killian/Prunier EvanFRA/FRAWSP ZABEL
98.Kops Ijen/Lenherr AndreasNED/SUIWSP MEGA
99.van de Lagemaat/Thom De Veene RobbeNED/BELWSP ZABEL
100.Brown Jake/Horton PaulGBR/GBRVMC ZABEL
123.van der Veldt Stacy/van der Veldt AlexNED/NEDWSP HUSQVARNA
127.Knübben Andre/Lenz SimonGER/GERWSP KTM
151.Gordejev Gert/Stupelis KasparsEST/LATWSP HUSQVARNA
177.Kinge George/Phelps DanGBR/GBRWSP ZABEL
189.Vach Dominik/Čiko LukášCZE/CZEWSP MEGA
199.Wilkinson Brett/Millard JoeGBR/GBRWSP AMS
214.van der Schraelen Glenn/Mans JensBEL/BELVMC AMS
418.Wijers Stephan/van der Putten LoetNED/NEDVMC ZABEL
888.Brown Stuart/Chamberlain JoshGBR/GBRVMC AMS

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.