Külgvankrite motokrossi Tšehhi, Loketi MM-etapi laupäevased tulemused, videod ja pildid

Laupäeval, 21. mail kavas külgvankrite motokrossi 2022. aasta MM teine etapp Tšehhis, Loketis, vaata ka etapi infot: Külgvankrite motokrossi Tšehhi, Loketi MM etapi info.

Tulemused

Külgvankrite ajasõit, A-grupp

1.31Julian Veldman/Glenn JanssensNED/BELWSP MEGA02:00.601
2.82Etienne Bax/Ondřej ČermákNED/CZEWSP Husqvarna+ 00:00.508
3.3Koen Hermans/Nicolas MussetNED/FRAWSP AMS+ 00:01.165
4.151Gert Gordejev/Kaspars StupelisEST/LATWSP Husqvarna+ 00:04.092
5.94Killian Prunier/Evan PrunierFRA/FRAWSP Zabel+ 00:04.462
6.9Davy Sanders/Luc RostingtBEL/FRAWSP Zabel+ 00:04.574
7.199Brett Wilkinson/Joe MillardGBR/GBRWSP AMS+ 00:05.777
8.93Marco Heinzer/Ruedi BetschartSUI/SUIVMC KTM+ 00:05.839
9.75Tim Leferink/Konstantinas BeleckasNED/LTUVMC Zabel+ 00:07.245
10.48Tomáš Vejchoda/Jakub VejchodaCZE/CZEWSP KTM+ 00:07.487
11.92Dan Foden/Nathan CooperGBR/GBRWSP Zabel+ 00:08.335
12.90Robert Diblík/Michal GáborCZE/CZEWSP GASGAS+ 00:08.899
13.23Joachim Reimann/Martin BetschartGER/SUIVMC Zabel+ 00:08.946
14.177George Kinge/Dan PhelpsGBR GBRWSP/Zabel+ 00:09.070
15.40Romaric Chanteloup/Josselyn ChanteloupFRA/FRAWSP Zabel+ 00:09.616
16.100Jake Brown/Paul HortonGBR/GBRVMC Zabel+ 00:10.397
17.13Michael Hodges/Jack WilkinsonGBR/GBRWSP Zabel+ 00:11.319
18.123Stacy van der Veldt/Alex van der VeldtNED/NEDWSP Husqvarna+ 00:16.411

Külgvankrite ajasõit, B-grupp

1.2Marvin Vanluchene/Robbie BaxBEL/NEDWSP Zabel02:01.563
2.11Gert Van Werven/Ben van den BogaartNED/NEDWSP TM+ 00:01.213
3.7Justin Keuben/Johnny BadaireNED/FRAVMC Zabel+ 00:01.971
4.5Kert Varik/Lari KunnasEST/FINWSP AMS+ 00:02.333
5.111Daniel Willemsen/Rodolphe LebretonNED/FRAWSP Zabel+ 00:03.239
6.888Stuart Brown/Josh ChamberlainGBR/GBRVMC AMS+ 00:03.468
7.99Thom van de Lagemaat/Robbe De VeeneNED/BELWSP Zabel+ 00:04.904
8.6Lukáš Černý/Bastien ChopinCZE/FRAWSP JAWA+ 00:05.458
9.418Stephan Wijers/Loet van der PuttenNED/NEDVMC Zabel+ 00:06.220
10.41Fabian Hofmann/Marius StraussSUI/SUIVMC Zabel+ 00:07.067
11.72Frank Mulders/Aivar van de WielNED/NEDWSP Zabel+ 00:07.333
12.26Jan Boukal/Radek VitoňCZE/CZEWSP Zabel+ 00:07.865
13.723Jason van Daele/Miroslav ZatloukalBEL/CZEVMC Husqvarna+ 00:08.104
14.20Adrian Peter/Niki DebruyneGER/BELWSP Zabel+ 00:08.673
15.19Sven Wisselink/Alexandre TourbierNED/FRAWSP Zabel+ 00:10.113
16.189Dominik Vach/Lukáš ČikoCZE/CZEWSP MEGA+ 00:16.080
17.61Ladislav Peč/Vítězslav PečCZE/CZEWSP KTM+ 00:16.550
18.88Martin Žižlavský/Jan HanulíkCZE/CZEWSP MEGA+ 00:25.116

Külgvankrite kvalifikatsioon, A-grupp

1.31Julian Veldman/Glenn JanssensNED/BELWSP MEGA25:31.672
2.3Koen Hermans/Nicolas MussetNED/FRAWSP AMS+ 00:18.299
3.82Etienne Bax/Ondřej ČermákNED/CZEWSP Husqvarna+ 00:32.731
4.94Killian Prunier/Evan PrunierFRA/FRAWSP Zabel+ 01:01.643
5.151Gert Gordejev/Kaspars StupelisEST/LATWSP Husqvarna+ 01:03.509
6.93Marco Heinzer/Ruedi BetschartSUI/SUIVMC KTM+ 01:05.897
7.9Davy Sanders/Luc RostingtBEL/FRAWSP Zabel+ 01:14.683
8.75Tim Leferink/Konstantinas BeleckasNED/LTUVMC Zabel+ 01:32.804
9.199Brett Wilkinson/Joe MillardGBR/GBRWSP AMS+ 01:36.443
10.90Robert Diblík/Michal GáborCZE/CZEWSP GASGAS+ 01:49.278
11.100Jake Brown/Paul HortonGBR/GBRVMC Zabel+ 01:55.018
12.92Dan Foden/Nathan CooperGBR/GBRWSP Zabel+ 01:57.521
13.23Joachim Reimann/Martin BetschartGER/SUIVMC Zabel+ 02:04.933
14.48Tomáš Vejchoda/Jakub VejchodaCZE/CZEWSP KTM+ 1 ring
15.177George Kinge/Dan PhelpsGBR/GBRWSP Zabel+ 1 ring
16.13Michael Hodges/Jack WilkinsonGBR/GBRWSP Zabel+ 1 ring
17.123Stacy van der Veldt/Alex van der VeldtNED/NEDWSP Husqvarna+ 1 ring
18.40Romaric Chanteloup/Josselyn ChanteloupFRA/FRAWSP Zabel+ 10 ringi

Külgvankrite kvalifikatsioon, B-grupp

1.2Marvin Vanluchene/Robbie BaxBEL/NEDWSP Zabel26:24.910
2.11Gert Van Werven/Ben van den BogaartNED/NEDWSP TM+ 00:27.314
3.888Stuart Brown/Josh ChamberlainGBR/GBRVMC AMS+ 00:36.628
4.111Daniel Willemsen/Rodolphe LebretonNED FRAWSP Zabel+ 00:49.865
5.5Kert Varik/Lari KunnasEST/FINWSP AMS+ 00:52.960
6.7Justin Keuben/Johnny BadaireNED/FRAVMC Zabel+ 01:07.776
7.418Stephan Wijers/Loet van der PuttenNED/NEDVMC Zabel+ 01:48.593
8.723Jason van Daele/Miroslav ZatloukalBEL/CZEVMC Husqvarna+ 01:55.311
9.99Thom van de Lagemaat/Robbe De VeeneNED/BELWSP Zabel+ 01:56.652
10.20Adrian Peter/Niki DebruyneGER/BELWSP Zabel+ 01:57.460
11.26Jan Boukal/Radek VitoňCZE/CZEWSP Zabel+ 02:09.953
12.72Frank Mulders/Aivar van de WielNED/NEDWSP Zabel+ 02:11.704
13.41Fabian Hofmann/Marius StraussSUI/SUIVMC Zabel+ 1 ring
14.19Sven Wisselink/Alexandre TourbierNED/FRAWSP Zabel+ 1 ring
15.88Martin Žižlavský/Jan HanulíkCZE/CZEWSP MEGA+ 1 ring
16.61Ladislav Peč/Vítězslav PečCZE/CZEWSP KTM+ 1 ring
17.6Lukáš Černý/Bastien ChopinCZE/FRAWSP JAWA+ 2 ringi
18.189Dominik Vach/Lukáš ČikoCZE/CZEWSP MEGA+ 2 ringi

Videod

A-grupi ajasõidu otseülekanne:

B-grupi ajasõidu otseülekanne:

A-grupi kvalifikatsiooni start ja esimesed ringid:

B-grupi kvalifikatsiooni start ja esimesed ringid:

Laupäeva videokokkuvõte:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.