Läti motokrossi meistrivõistluste 2020 Aizpute etapi tulemused, pildid ja videod

2020 Läti motokrossi meistrivõistluste kolmas etapp peeti läinud nädalavahetusel, 6. septembril  Aizpute-s. Võisteldi nii sooloklassides kui ka külgvankritel ja quadidel.

Tulemused

Kvalifikatsioon, külgvankrid

1.35Gert Gordejev/Kaspars Stupelis2:13.987
2.2Maris Rupeiks/Kaspars Krievs2:14.286
3.1Jānis Daiders/Lauris Daiders2:15.054
4.34Tanel Reesna/Maurice Lina2:15.213
5.82Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis2:16.585
6.22Jānis Jegorovs/Peteris Jēgorovs2:17.769
7.150Rytis Kišūnas/Mantas Kišūnas2:18.038
8.31Markus Normak/Karl-Albert Kasesalu2:18.340
9.72Modris Stelle/Martins Zemeskalns2:22.311
10.21Kristaps Upmanis/Lotars Aleksejevs2:23.094
11.999Liutauras Variakojis/Roberts Klavs Ozolins2:28.100
12.113Jānis Sedlenieks/Ģirts Indrijaitis2:31.207
13.123Roberts Liepa/Helvijs Brants2:34.131
14.30Gatis Tabuns/Ilvars Skultans2:36.762
15.115Kaspars Balandins/Edgars Balandins2:37.898
16.333Irmantas Seputis/Remigijus Namikis2:40.550
17.97Kaspars Lubgans/Oskars Dudens2:43.935
18.782Kaspars Tucis/Markuss Tucis2:53.148
19.55Didzis Traumanis/Andris Dubovskis2:56.325
20.71Emils Tilaks/Elmars Tilaks2:58.643

1. sõit, külgvankrid

1.1Jānis Daiders/Lauris Daiders24:46.898
2.35Gert Gordejev/Kaspars Stupelis+ 8.866
3.34Tanel Reesna/Maurice Lina+ 1:10.616
4.31Markus Normak/Karl-Albert Kasesalu+ 1:21.215
5.150Rytis Kišūnas/Mantas Kišūnas+ 1:24.031
6.2Maris Rupeiks/Kaspars Krievs+ 2:27.144
7.82Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis+ 1 ring
8.22Jānis Jegorovs/Peteris Jēgorovs+ 1 ring
9.999Liutauras Variakojis/Roberts Klavs Ozolins+ 1 ring
10.113Jānis Sedlenieks/Ģirts Indrijaitis+ 1 ring
11.72Modris Stelle/Martins Zemeskalns+ 1 ring
12.30Gatis Tabuns/Ilvars Skultans+ 2 ringi
13.333Irmantas Seputis/Remigijus Namikis+ 2 ringi
14.115Kaspars Balandins/Edgars Balandins+ 2 ringi
15.21Kristaps Upmanis/Lotars Aleksejevs+ 2 ringi
16.97Kaspars Lubgans/Oskars Dudens+ 2 ringi
17.55Didzis Traumanis/Andris Dubovskis+ 2 ringi
18.782Kaspars Tucis/Markuss Tucis+ 2 ringi
19.71Emils Tilaks/Elmars Tilaks+ 3 ringi
20.123Roberts Liepa/Helvijs Brants+ 4 ringi

2. sõit, külgvankrid

1.1Jānis Daiders/Lauris Daiders24:14.479
2.35Gert Gordejev/Kaspars Stupelis+ 8.311
3.31Markus Normak/Karl-Albert Kasesalu+ 41.472
4.22Jānis Jegorovs/Peteris Jēgorovs+ 53.929
5.150Rytis Kišūnas/Mantas Kišūnas+ 1:20.029
6.2Maris Rupeiks/Kaspars Krievs+ 1:42.376
7.82Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis+ 2:16.993
8.71Emils Tilaks/Elmars Tilaks+ 1 ring
9.999Liutauras Variakojis/Roberts Klavs Ozolins+ 1 ring
10.30Gatis Tabuns/Ilvars Skultans+ 1 ring
11.21Kristaps Upmanis/Lotars Aleksejevs+ 1 ring
12.72Modris Stelle/Martins Zemeskalns+ 1 ring
13.113Jānis Sedlenieks/Ģirts Indrijaitis+ 1 ring
14.123Roberts Liepa/Helvijs Brants+ 1 ring
15.115Kaspars Balandins/Edgars Balandins+ 1 ring
16.333Irmantas Seputis/Remigijus Namikis+ 2 ringi
17.97Kaspars Lubgans/Oskars Dudens+ 2 ringi
18.782Kaspars Tucis/Markuss Tucis+ 2 ringi
19.34Tanel Reesna/Maurice Lina+ 3 ringi
20.55Didzis Traumanis/Andris Dubovskis+ 3 ringi

Kõik tulemused

Pildid

Videod

Külgvankrite 2. sõidu start

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.