Laupäeval toimub Hollandi külgvankrite motokrossi meistrivõistluste avaetapp Oldebroekis

Homme, laupäeval 3. juulil toimub Oldebroeki krossirajal 2021. aasta Hollandi külgvankrite motokrossi meistrivõistluste avaetapp.

Eesti on samuti võistlustel esindatud, eestlaste lippu hoiab kõrgel Kevin Saar Quadide stardis mis võistlevad samuti paralleelselt sarnaselt Eestiga samadel kuupäevadel koos külgkorvidega.

Külgvankrite klassis on kohal pea kogu Hollandi ja Belgia koorekiht ning võrreldes nädala taguse Prantsusmaa meistrivõistluste etapiga Blargiesis kus olid kohal 2019. aasta MM-sarjas kaasa löönud paaridest TOP2 kõvemat tegijat – Bax ja Vanluchene siis seekord võib öelda, et kohal on TOP3 tugevaimat – kahele eelpoolmainitule lisaks ka Hermans. Taaskord on stardipuu taga jälle ka vanameister Willemsen!

Stardinimekiri

Külgvankrid

2Marvin Vanluchene/Robbie BaxBEL/NEDWSP Zabel
3Koen Hermans/Glenn JanssensNED/BELWSP AMS
11Gert van Werven/Ben van den BogaartNED/NEDWSP TM
14Justin Keuben/Niki DebruyneNED/BELVMC Zabel
24Adrian Peter/Miroslav ZatloukalGER/CZEWSP Zabel
31Julian Veldman/Ondrej CermakNED/CZECPD Mega
32Dylan Boussy/Steve De SchachtBEL/BELVMC Husqvarna
53Sven Wisselink/Kenny van GaalenNED/NEDWSP Zabel
75Tim Leferink/Aivar van de WielNED/NEDVMC Husqvarna
82Etienne Bax/Nicolas MussetNED/FRAWSP Zabel
98Ijen Kops/Paul HortonNED/GBRWSP Husqvarna
99Thom van de lagemaat/Robbe De VeeneNED/NEDWSP Zabel
111Daniel Willemsen/Dion RietmanNED/NEDWSP Zabel
123Stacy van der Veldt/Alex van der VeldtNED/NEDWSP Husqvarna
214Glenn Van der Schraelen/Jens MansBEL/BELWSP KTM
418Stephan Wijers/Loet van der PuttenNED/NEDWSP Zabel

Quadid

3Arjan BacNEDYamaha
4Kelly VerbraekenNEDKNMV
8Gijs WentinkNEDHonda
18Job SmitsNEDHonda
23Tuur Van HoofBELHusqvarna
24Twan van der JagtNEDYamaha
25Marc de VriesNEDYamaha
30Ruben Van LithNEDKTM
39Johan GommansNEDHonda
44Sven SiongersBELHusqvarna
50Jurgen NouwenBELKTM
66Valentino RoksNEDHonda
84Bart SteenbergenNEDHonda
89Rob AartsNED
94Ricardo PhoelichNEDHonda
101Joe MaessenNEDYamaha
108Rick HaverdilNEDHonda
117Jan HoogendoornNEDHonda
311Kevin SaarESTYamaha
385Richard RuttenbergNEDHonda
391Sem EndeNEDYamaha
404Patrick KirkDEN

Ajakava

Kvalfikatsioonid

9:30 – NK Quads / Rookie Quads, kohalik karikasari, grupp 1
9:50 – NK Quads / Rookie Quads, kohalik karikasari, grupp 2
10:10 – NK külgvankrid, kohalik karikasari
10:30 – ONK Quads Masters, meistrivõistlused
10:55 – ONK Sidecars Masters, meistrivõistlused

1. sõit

12:15 – NK Quads / Rookie Quads, kohalik karikasari, grupp B
12:40 – NK Quads / Rookie Quads, kohalik karikasari, grupp A
13:10 – NK külgvankrid, kohalik karikasari
13:40 – ONK Quads Masters, meistrivõistlused
14:15 – ONK Sidecars Masters, meistrivõistlused

2. sõit

15:30 – NK Quads / Rookie Quads, kohalik karikasari, grupp B
15:55 – NK Quads / Rookie Quads, kohalik karikasari, grupp A
16:25 – NK külgvankrid, kohalik karikasari
16:55 – ONK Quads Masters, meistrivõistlused
17:25 – ONK Sidecars Masters, meistrivõistlused

Tulemused

Vaata siit

Live pilt

Live pilti ettevalmistustest näeb raja äärde üles pandud erinevatest kaameratest siit kaudu:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.