Linnamäe MX Liiga etapi tulemused, pildid ja videod

MX Liiga 2021 esimene etapp sõideti laupäeval Linnamäel.

Külgvankrite klassi kvalifikatsiooni kiireimad olid Kert Varik/Lari Kunnas, teised Gert Gordejev/Kaspars Stupelis ning paremuselt kolmandat aega näitasid Robert Lihtsa/Markus Lina.

Esimese võistlussõidu selles klassis võitsid kindlalt Varik/Kunnas, teised pärast mõningat võitlust Gordejev/Stupelis ning kolmandad teiselt kohalt taanduma sunnitud Markus Normak/Karl-Albert Kasesalu.

Teises sõidus kordus pea kõik samamoodi, Varik/Kunnas liidrid, seejärel Normak/Kasesalu ja siis Gordejev/Stupelis. Teisel ringil aga Varik/Kunnas olid sunnitud tehnilise rikke tõttu katkestama ning esikohale algas võitlus Normak/Kasesalu ja Gordejev/Stupelis vahel, sellest võitjana väljusid jälle Gordejev/Stupelis, Normak/Kasesalu sõidu lõpuosas veel kukkusid ning langesid viiendaks. Sõidu võitsid kindlalt Gordejev/Stupelis, teised noored lätlased Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis ning kolmandad Ülar Karing/Sebastian Oliver Lamp.

Kokkuvõttes kolm paremat olid Gordejev/Stupelis, Karing/Lamp ning Lielbardis/Lielbardis.

Quadide klassis ei leidunud vastast Kevin Saarele. Noormees võitis kindlalt mõlemad võistlussõidud.

Tulemused

Külgvankrid

Kvalifikatsioon (KV + KV 45+ / KV 55+)

1.6Kert Varik/Lari Kunna1:56.636
2.151Gert Gordejev/Kaspars Stupelis1:57.615
3.4Robert Lihtsa/Markus Lina1:58.534
4.54Ülar Karing/Sebastian Oliver Lamp2:00.306
5.31Markus Normak/Karl-Albert Kasesalu2:00.776
6.82Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis2:01.511
7.12Jarno Saan/Sten Niitsoo2:01.581
8.34Tanel Reesna/Villem Saarna2:02.074
9.31Renee Reinu/Teet Eier2:02.547
10.53Janek Soidla/Krister Kindel2:04.015
11.43Argo Põldsaar/Arno Peever2:07.634
12.88Katrin Põldma/Rain Vaikmäe2:08.578
13.9Erik Vahter/Jüri Saan2:08.580
14.500Sverre Lamp/Indrek Aljes2:08.798
15.5Kevin Vahter/Kenny Vahter2:11.884
16.33Märt Arula/Patrick Põldma2:14.574
17.15Sven Pintšuk/Riin Päll2:15.944
18.95Raigo Klemm/Kristo Aasma2:22.852
19.91Peeter Salonen/Erki Rüütli2:23.891
20.49Sergei Ivanov/Johannes Johannson2:27.780
21.35Väino Valdur/Andres Aruoja2:27.829
22.444Mihkel Härm/Risto Männi2:28.956

1. sõit

1.6Kert Varik/Lari Kunnas19:41.417
2.151Gert Gordejev/Kaspars Stupelis+ 14.145
3.31Markus Normak/Karl-Albert Kasesalu+ 46.929
4.54Ülar Karing/Sebastian Oliver Lamp+ 56.241
5.34Tanel Reesna/Villem Saarna+ 1:05.182 8.941
6.82Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis+ 1:11.840
7.88Katrin Põldma/Rain Vaikmäe+ 2:04.739
8.5Kevin Vahter/Kenny Vahte+ 1 ringi
9.15Sven Pintšuk/Riin Päll+ 1 ringi
10.95Raigo Klemm/Kristo Aasma+ 1 ringi
11.444Mihkel Härm/Risto Männi+ 2 ringi

2. sõit

1.151Gert Gordejev/Kaspars Stupelis19:58.190
2.82Daniels Lielbardis/Bruno Lielbardis+ 43.379
3.54Ülar Karing/Sebastian Oliver Lamp+ 50.789
4.34Tanel Reesna/Villem Saarna+ 1:07.958
5.31Markus Normak/Karl-Albert Kasesalu+ 1:25.431
6.5Kevin Vahter/Kenny Vahter+ 1 ring
7.88Katrin Põldma/Rain Vaikmäe+ 1 ring
8.15Sven Pintšuk/Riin Päll+ 1 ring
9.95Raigo Klemm/Kristo Aasma+ 2 ringi
10.444Mihkel Härm/Risto Männi+ 2 ringi
11.6Kert Varik/Lari Kunnas+ 8 ringi, katkestas

Live tulemused

Pildid

Videod

Uudise foto 2020 EMV Türi etapp, Varik/Kunnas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.