Tšehhi külgvankrite motokrossi meistrivõistluste Jinín-i etapi tulemused, pildid ja videod

2020. aasta Tšehhi külgvankrite motokrossi meistrivõistluste teine etapp peeti 12. septembril Jinín-is.

Kohale tuli rahvusvaheline seltskond eesotsas valitsevate maailmameistritega – Etienn Bax/Nicolas Musset, üleeelmise aasta maailmameister Marvin Vanluchene/Ben V. d. Bogaart, lisaks veel tuntud nimedest Julian Veldman/Ondřej Čermák, Brett Wilkinson/Maxime Cuche ning mitmed kohalikud Tšehhi korvipaarid. Tippsõitjad oli sellel korral isegi rohkem kui esimesel etapil, vaata ka: 2020 Tšehhi külgvankrite motokrossi meistrivõistluste avaetapi pildid, videod ja tulemused

Kogu päeva valitsesid Bax/Musset võites nii kvalifikatsiooni kui ka mõlemad võistlussõidud.

Tulemused

Kvalifikatsioon

1.82Etienn Bax/Nicolas MussetNED/FRAWSP Zabel19:14.453
2.20Petr Kolenčík/Matěj HejhalCZE/CZEZabel+ 8.774
3.12Julian Veldman/Ondřej ČermákNED/CZECPD Mega+ 14.228
4.99Jan Boukal/Pavel BoukalCZE/CZEWSP Zabel+ 15.677
5.19Brett Wilkinson/Maxime CucheGBR/SUIWSP Zabel+ 27.967
6.2Marvin Vanluchene/Ben V. d. BogaartBEL/NEDWSP Zabel+ 34.567
7.24Adrian Peter/Miroslav ZatloukalGER/CZEWSP Zabel+ 54.390
8.27Ondřej Kalinovský/Pavel LiškaCZE/CZEVMC Jawa+ 1:50.048
9.50Martin Králíček/Martin KrálíčekCZE/CZEVMC Mega+ 2:10.317
10.8Martin Žižlavský/Jan HanulíkCZE/CZEWSP Mega+ 1 ring
11.18Jiří Herclík/Miroslav HerclìkCZE/CZEJawa+ 1 ring
12.110Patrik Šroler/Jan ZářeckýCZE/CZEWSP Zabel+ 1 ring
13.36Mathias Holzbrecher/Kristina LehmannGER/GERWHT/KTM+ 1 ring
14.64Franz Umgeher/AndreasAUT/AUTVMC Mega+ 1 ring
15.119Marcus Richter/Philipp MiedlGER/GERWHT+ KTM+ 1 ring
16.80Ronny Winkler/Rio BuschmannGER/GERSuzuki+ 1 ring
17.25Lukáš Černý/Bastien ChopinCZE/FRAWSP Jawa+ 3 ringi
18.40Ladislav Peč/Vítězslav PečCZE/CZEWSP Mega+ 3 ringi
19.15Jan Polívka/Tomáš RotaCZE/CZEWSP Zabel+ 5 ringi

1. sõit

1.82Etienn Bax/Nicolas MussetNED/FRAWSP Zabel25:30.411
2.20Petr Kolenčík/Matěj HejhalCZE/CZEZabel+ 1.587
3.12Julian Veldman/Ondřej ČermákNED/CZECPD Mega+ 5.541
4.2Marvin Vanluchene/Ben V. d. BogaartBEL/NEDWSP Zabel+ 6.396
5.99Jan Boukal/Pavel BoukalCZE/CZEWSP Zabel+ 55.095
6.24Adrian Peter/Miroslav ZatloukalGER/CZEWSP Zabel+ 1:08.030
7.25Lukáš Černý/Bastien ChopinCZE/FRAWSP Jawa+ 1:48.274
8.27Ondřej Kalinovský/Pavel LiškaCZE/CZEVMC Jawa+ 1 ring
9.8Martin Žižlavský/Jan HanulíkCZE/CZEWSP Mega+ 1 ring
10.110Patrik Šroler/Jan ZářeckýCZE/CZEWSP Zabel+ 1 ring
11.18Jiří Herclík/Miroslav HerclìkCZE/CZEJawa+ 1 ring
12.64Franz Umgeher/AndreasAUT/AUTVMC Mega+ 1 ring
13.36Mathias Holzbrecher/Kristina LehmannGER/GERWHT/KTM+ 1 ring
14.119Marcus Richter/Philipp MiedlGER/GERWHT-KTM+ 1 ring
15.80Ronny Winkler/Rio BuschmannGER/GERSuzuki+ 2 ringi
16.50Martin Králíček/Martin KrálíčekCZE/CZEVMC Mega+ 4 ringi
17.40Ladislav Peč/Vítězslav PečCZE/CZEWSP Mega+ 10 ringi

2.sõit

1.82Etienn Bax/Nicolas MussetNED/FRAWSP Zabel25:48.209
2.2Marvin Vanluchene/Ben V. d. BogaartBEL/NEDWSP Zabel+ 1.035
3.20Petr Kolenčík/Matěj HejhalCZE/CZEZabel+ 13.941
4.12Julian Veldman/Ondřej ČermákNED/CZECPD Mega+ 39.800
5.99Jan Boukal/Pavel BoukalCZE/CZEWSP Zabel+ 1:02.210
6.24Adrian Peter/Miroslav ZatloukalGER/CZEWSP Zabel+ 1:03.152
7.15Jan Polívka/Tomáš RotaCZE/CZEWSP Zabel+ 1 ring
8.8Martin Žižlavský/Jan HanulíkCZE/CZEWSP Mega+ 1 ring
9.18Jiří Herclík/Miroslav HerclìkCZE/CZEJawa+ 1 ring
10.110Patrik Šroler/Jan ZářeckýCZE/CZEWSP Zabel+ 1 ring
11.36Mathias Holzbrecher/Kristina LehmannGER/GERWHT/KTM+ 1 ring
12.64Franz Umgeher/AndreasAUT/AUTVMC Mega+ 1 ring
13.119Marcus Richter/Philipp MiedlGER/GERWHT-KTM+ 2 ringi
14.80Ronny Winkler/Rio BuschmannGER/GERSuzuki+ 2 ringi
15.25Lukáš Černý/Bastien ChopinCZE/FRAWSP Jawa+ 5 ringi
16.27Ondřej Kalinovský/Pavel LiškaCZE/CZEVMC Jawa+ 8 ringi

Live tulemused
Kõik tulemused

Pildid

Videod

Videokokkuvõte:

Kvalifikatsiooni start:

2. sõit:

Kvalifikatsioon:

Treening:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.