Varik/Kunnas näitasid Lange MM-etapi kvalifikatsioonis enda grupis teist aega

Sellel nädalavahetusel toimuval külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste etapil Langel peeti täna hommikul kvalifikatsioon. Eesti-Soome duo Kert Varik/Lari Kunnas (nr 6) näitasid enda grupis (B-grupp) teist aega, kiiremad olid neist ainult MM-sarjas teisel kohal olevad Julian Veldman/Ondrej Cermak (nr 31) (Holland/Tšehhi).

Teistest Eesti ekipaažidest olid täna rajal veel Normak Markus/Karl-Albert (nr 711) Kasesalu kes olid A-grupis üllatuslikult viiendad, nende seljataha jäid kuuendada näiteks kümnekordne maailmameister Daniel Willemsen/Rodolphe Lebreton (Holland/Prantsusmaa, nr 111). Gert Gordejev/Kaspars Stupelis  (nr 151) olid seitsmendad, Robert Lihtsa/Birger Taal (nr 444) kaheksandad, Ülar Karing/Oliver Sebastian Lamp (nr 54) üheksandad. B-grupis olid rajal peale Varik/Kunnase veel Tanel Reesna/Markus Lina (nr 34) kes said kirja kuuenda aja, Argo Põldsaar/Arno Peever (nr 57) kaheteistkümnenda ja Jarno Saan/Sten Niitsoo (nr  212) kolmeteistkümnendad.

A-grupi kiiremad olid valitsevad maailmameistrid Etienne Bax/Nicolas Musset (Holland/Prantsusmaa, nr 82) ning teised MM-sarja liidrid Marvin Vanluchene/Robbie Bax (Belgia/Holland, nr 2).

Täna, laupäeval algusega 17:00 sõidetakse ka esimene võistlussõit.

Tulemused

Grupp-A

1.82Etienne Bax/Nicolas Musset1:56.192
2.2Marvin Vanluchene/Robbie Bax1:56.792
3.11Gert van Werven/Ben van den Bogaart1:58.376
4.75Tim Leferink/Kostas Beleckas1:58.783
5.711Normak Markus/Karl-Albert Kasesalu2:00.317
6.111Daniel Willemsen/Rodolphe Lebreton2:00.362
7.151Gert Gordejev/Kaspars Stupelis2:02.695
8.444Robert Lihtsa/Birger Taal2:05.243
9.54Ülar Karing/Oliver Sebastian Lamp2:07.960
10.98Ijen Kops/Paul Horton2:08.401
11.26Jan Boukal/Pavel Boukal2:09.657
12.43Joachim Reimann/William Leutwyler2:10.373
13.123Stacy Van Der Veldt/Alex Van Der Veldt2:10.617

Grupp-B

1.31Julian Veldman/Ondrej Cermak1:57.652
2.6Kert Varik/Lari Kunnas1:57.697
3.3Koen Hermans/Glenn Janssens1:58.080
4.14Justin Keuben/Niki Debruyne1:58.642
5.25Lukas Cerny/Bastien Chopin2:01.901
6.34Tanel Reesna/Markus Lina2:02.570
7.8Jake Brown/Joe Millard2:02.634
8.99Thom van de Lagemaat/Robbe de Veene2:02.638
9.53Sven Wisselink/Kenny van Gaalen2:03.785
10.24Adrian Peter/Miroslav Zatloukal2:05.167
11.999Liutauras Variakojis/Rytis Kisunas2:08.601
12.57Argo Põldsaar/Arno Peever2:10.534
13.212Jarno Saan/Sten Niitsoo2:12.000

Videod

Kvalifikatsiooni otseülekanne järelvaadatav

Vaata ka

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.