Varik/Kunnas olid Kramolíni etapi kvalifikatsioonis omas grupis kolmandad

Täna Tšehhis,  Kramolínis toimunud 2021. aasta külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste kolmanda etapi kvalifikatsioonis  said Kert Varik/Lari Kunnas (Eesti/Soome, nr 6) omas, B-grupis kolmanda koha.

Teine Eesti meeskond koosseisus Gert Gordejev/Kaspars Stupelis (Eesti/Läti, nr 151) sai A-grupis kaheksanda koha.

Täna algusega 18:00 on kavas esimene võistlussõit, vaata ka: Külgvankrite motokrossi Kramolíni MM-etapi info. Kui vabatreeningud ja warm-up välja arvata siis on kogu võistlus live ülekandena internetist jälgitav, vaata ka: külgvankrite motokrossi Kramolini MM-etapp samuti internetist LIVE ülekandena jälgitav

Tulemused

A-grupp

  MeeskondRingeParim ringKaotus
1.2Marvin Vanluchene/Robbie Bax1001:46.071
2.82Etienne Bax/Nicolas Musset1001:47.032+ 00:00.961
3.111Daniel Willemsen/Rodolphe Lebreton801:48.391+ 00:02.320
4.25Lukáš Černý/Bastien Chopin1001:48.713+ 00:02.642
5.33Peter Steegmans/Jarno Steegmans901:50.056+ 00:03.985
6.8Jake Brown/Joe Millard1201:50.988+ 00:04.917
7.75Tim Leferink/Konstantinas Beleckas1101:51.010+ 00:04.939
8.151Gert Gordejev/Kaspars Stupelis1001:52.526+ 00:06.455
9.99Thom v. d. Lagemaat/Robbe De Veene1101:52.730+ 00:06.659
10.214Glenn v. d. Schraelen/Jens Mans1101:53.391+ 00:07.320
11.418Stephan Wijers/Loet Van Der Putten901:53.846+ 00:07.775
12.15Jan Polívka/Tomáš Rota901:54.313+ 00:08.242
13.40Romaric Chanteloup/Alexandre Tourbier1001:54.340+ 00:08.269
14.61Ladislav Peč/Vítězslav Peč1001:56.229+ 00:10.158
15.69Radek Poslušný/Tomáš Rozhoň501:58.394+ 00:12.323

B-grupp

  MeeskondRingeParim aegKaotus
1.3Koen Hermans/Glenn Janssens901:46.354
2.31Julian Veldman/Ondřej Čermák801:47.819+ 00:01.465
3.6Kert Varik/Lari Kunnas1101:48.352+ 00:01.998
4.9Davy Sanders/Luc Rostingt1201:48.703+ 00:02.349
5.14Justin Keuben/Dion Rietman1001:49.046+ 00:02.692
6.18Marco Heinzer/Meinrad Schelbert1101:50.747+ 00:04.393
7.53Sven Wisselink/Kenny Van Gaalen1001:53.424+ 00:07.070
8.24Adrian Peter/Miroslav Zatloukal1001:54.720+ 00:08.366
9.98Ijen Kops/Paul Horton1201:55.311+ 00:08.957
10.43Joachim Reimann/William Leutwyler1001:55.604+ 00:09.250
11.88Martin Žižlavský/Jan Hanulík801:56.976+ 00:10.622
12.73Miloš Hlava/Josef Hrachovec801:57.067+ 00:10.713
13.50Martin Králíček/Martin Králíček801:59.769+ 00:13.415
14.123Stacy Van Der Veldt/Alex Van Der Veldt702:00.540+ 00:14.186
15.26Jan Boukal/Pavel Boukal402:29.574+ 00:43.220

Vabatreeningute tulemused siin: Külgvankrite Kramolíni MM-etapi vabatreeningutel eestlased esikümnes

Videod

A-grupi kvalifikatsiooni:

 

B-grupi kvalifikatsioon:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.