Varik/Kunnas olid Tšehhi etapi kvalifikatsioonis oma grupis kolmandad

Kert Varik ja Lari Kunnas (Eesti/Soome) olid 2021. aasta külgvankrite maailmameistrivõistluste Tšehhi etapil Jinínis kvalifikatsioonis oma grupis kolmandad ajaga 02:07.331, nende seljataha jäi ainult ühe sajandikuga neljandaks 10-kordne maailmameister Daniel Willemsen/Rodolfe Lebreton (Holland/Prantsusmaa). Stardipuu taga valivad nad kahe grupi peale kokku valivad nad stardikohta kuuendana.

Täna sõidetakse ka esimene võistlussõit, algusega 18:00, homme kavas kaks starti. Homme on veel lisaks kaks starti, sest sellel aastal erandina sõidetakse ühe etapi kohta kolm sõitu, esimene laupäeva õhtul ning ülejäänud kaks pühapäeval.

Soovid jälgida võistlussõite live otseülekandena, vaata siia: Külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste Tšehhi etapp on pea terves ulatuses otseülekandena jälgitav!

Tulemused

Grupp A

    RingeParim aeg
1.82Etienne Bax/Nicolas MussetNED/FRA702:03.866
2.3Koen Hermans/Glenn JanssensNED/BEL902:06.028
3.11Gert Van Werven/Ben Van Den BogaartNED/NED802:07.287
4.14Justin Keuben/Niki DebruyneNED/BEL602:07.887
5.26Jan Boukal/Pavel BoukalCZE/CZE602:08.650
6.24Adrian Peter/Miroslav ZatloukalGER/CZE702:09.522
7.8Jake Brown/Joe MillardGBR/GBR1002:09.825
8.4Fabian Hofmann/Marius StraussSUI/SUI502:10.087
9.18Marco Heinzer/Meinrad SchelbertSUI/SUI802:10.395
10.40Romaric Chanteloup/Simon VillainesFRA/FRA802:10.590
11.214Glenn V. D. Schraelen/Jens MansBEL/BEL902:11.847
12.53Sven Wisselink/Luc RostingtNED/FRA802:12.121
13.88Martin Žižlavský/Jan HanulíkCZE/CZE602:14.730
14.61Ladislav Peč/Vítězslav PečCZE/CZE402:16.056
15.69Radek Poslušný/Tomáš RozhoňCZE/CZE502:19.694

Grupp B

    RingeParim aeg
1.2Marvin Vanluchene/Robbie BaxBEL/NED702:04.162
2.31Julian Veldman/Ondřej ČermákNED/CZE802:05.242
3.6Kert Varik/Lari KunnasEST/FIN902:07.331
4.111Daniel Willemsen/Rodolfe LebretonNED/FRA702:07.332
5.25Lukáš Černý/Bastien ChopinCZE/FRA702:08.121
6.9Davy Sanders/Johnny BadaireBEL/FRA602:08.474
7.75Tim Leferink/Konstantinas BeleckasNED/LTU702:09.340
8.418Stephan Wijers/Loet Van Der PuttenNED/NED902:11.662
9.99Thom V. D. Lagemaat/Robbe De VeeneNED/BEL602:11.760
10.98Ijen Kops/Paul HortonNED/GBR802:11.998
11.15Jan Polívka/Tomáš RotaCZE/CZE802:14.483
12.43Joachim Reimann/William LeutwylerGER/SUI902:14.496
13.50Martin Králíček/Martin KrálíčekCZE/CZE502:18.290
14.123Stacy Van Der Veldt/Alex Van Der VeldtNED/NED702:18.657

Videod

Kvalifikatsiooni otseülekanne järelvaadatavana:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.